Портрети без облич і “Маяки душі” у картинній галереї Нової Каховки

Вчора, 17 серпня, у новокаховській картинній галереї ім. А. С. Гавдзинського презентували нову фотовиставку під назвою «Маяки душі».

Про це повідомляє кореспондент NK-Online.tv.

Автор фото – молода новокаховчанка Яна Самко. Нещодавно вона завершила навчання на факультеті журналістики національного університету «Одеська юридична академія» і невдовзі працюватиме на херсонському телебаченні.

Свої фотороботи Яна збирала кілька років і сама запропонувала продемонструвати на загал.  На виставці представлені у переважній більшості фотографії, на яких ви не побачите людських облич – так звані безликі портрети. Проте саме такі світлини, на думку автора і прихильників даного напрямку мистецтва, можуть розповісти глядачеві набагато більше. «Коли ми не бачимо облич, то вигадуємо свою історію побаченого, яку створили автори, вмикаємо свої власні емоції, – зазначає директор галереї Олена Михайленко. – Дуже важливе значення тут відіграє саме композиція знімка. І непорушне правило, якого необхідно дотримуватися – присутність у всьому задуманої ідеї, що ми бачимо на фотографіях Яни».

Молода фотограф вважає це заняття своїм хобі, проте не відкидає ідеї займатися цим напрямком мистецтва і надалі, перейшовши на більш високий професійний рівень.

Яна Самко охоче розповіла присутнім про свої роботи, про те, що її надихає, як вона обирає сюжети і т. п. З дебютом молоду мисткиню привітали її мама Вікторія, місцевий художник Олександр Шайко та інші. Дівчині зичили подальших творчих успіхів і натхнення.

Ну, а тим, кому його бракує у серпневі спекотні дні, радимо завітати до галереї і переглянути чудові світлини. Виставка триватиме до 26 вересня.