“Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком”

Згідно Конституції України найвищою соціальною цінністю є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека.

Педагоги ДНЗ я/с №1 «Дюймовочка» поставили перед собою завдання ознайомити дошкільнят з їхніми правами й обов’язками, навчити захищати себе від несправедливості. З цією метою в закладі з 7 по 12 грудня  пройшов тиждень прав дитини: були проведені заняття, бесіди, консультації, презентація матеріалів про права людини, організовувалися тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

В рамках тижня прав дитини було проведено музичну розвагу «Ми хочемо рости і жити у добрі» під керівництвом завідувача Матвієнко І. Л., вихователя-методиста Стуканової О. В., музичного керівника Горовенко І. О., вихователів Гузь О. М., Кичко І. Ю. На розвагу були запрошені начальник Новокаховського управління юстиції Тарабака Н. А., ветеран педагогічної ниви Дремух Г. З., голова батьківського комітету ДНЗ я/с №1 Притика Т. М. та батьки вихованців.

Під час заходу  за допомогою казкових персонажів діти розповідали про права та обов’язки, висловлювали свої думки  щодо їх порушень, у різноманітних формах закріплювали свої знання, адже виховання патріотизму, поваги до прав людини та дотримання правових норм, толерантності, чуйності до всіх членів суспільства – основні напрями правового виховання дітей.

дюйм-2 дюйм.