«Посмішка» підкорила Запоріжжя

DSC04191

19-21 листопада 2015 року в місті Запоріжжі відбувся  Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького мистецтва і талантів «Дивосвіт», який організували та провели: Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізький Національний університет. 

Херсонщину представляли  вихованці Зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» Новокаховської міської ради (кер. Ганжа О. О.)

У номінації «Театр» наші юні талановиті земляки  вибороли призові нагороди.

Антон Вознюк –  І місце

Сахань Катерина – ІІІ місце

DSC04188

«На міжнародному рівні ми ще не змагалися, це перший наш досвід. І особливо приємно коли колеги високо оцінюють  рівень підготовки конкурсантів з Нової Каховки» – поділилася враженнями директор Будинку творчості Лісовська Ірина. –  «Після конкурсу, вже на обговоренні,  Заслужена артистка України, викладач  кафедри  акторської майстерності Запорожского національного университету, магістр вищої школи Стадниченко Надія Василівна відзначила, що  у Антона та Катерини високий акторський потенціал  і вміння триматися на сцені, наголосила на чудовий  репертуар»

Вітаємо викладачів та батьків з перемогою!