Посмішка волейбольної фортуни

Минулого тижня в спортивній залі «Будівельник» відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2001р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь команди, які представляли Нову Каховку, Херсон, Скадовськ, Олешківський та Голопристанський райони.3Честь нашого міста відстоювали вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради – Олександр і Євгеній Бойки, Ігор Ковтун, Андрій Сєров, Олександр Новохацький, Петро Гребенюк, Михайло Бойко, Олександр Земляних, Олександр Кузьмін, Денис Дегтяр та Олександр Пугач – підопічні тренерів-викладачів Петра і Галини Бойків.

На урочистій церемонії відкриття учасників вітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран і директор Новокаховської ДЮСШ Петро Бойко. Крім теплих поздоровлень усі юні спортсмени отримали солодкі подарунки.

За попереднім жеребкуванням команди були розподілені на 2 групи. Наші юнаки у своїй групі з рахунком 3:0 обіграли херсонську команду ДЮСШ №4 та ДЮСШ Скадовськ-2. З 2-ї групи до фіналу потрапила команда з Олешківського району ДЮСШ «Золота нива».

У грі за ІІІ місце зустрілися команди з Херсона та Голопристанського району. За підсумками 3-х партій херсонці поступилися суперникам.

У фінальному двобої, традиційно, грали новокаховчани та гравці «Золотої ниви».

«Матч був принциповим для наших юних спортсменів, адже в останній зустрічі зі своїми однолітками з Олешківського району вони поступилися, – зазначив Петро Бойко. – Як і передбачалося, гра була досить напруженою, але все ж таки наші волейболісти зуміли просто таки «вирвати» перемогу з рахунком 3:1 і отримати звання чемпіонів області. Таким чином «бронзу» повезли до Голопристанського району, «срібло» дісталося наполегливим і старанним спортсменам Олешок, а перемогу святкували новокаховчани».

Переможці та призери були нагороджені грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації, медалями від міського голови.4

P.S. Спортсмени і тренери дякують міському голові В.Коваленку, директору БФ «Нова Каховка» Н.Безп’ятій за сприяння в організації змагань; редактору газети «Нова Каховка» Є.Кавуну – за публікацію інформації щодо проведення змагань, В. Дяглєву – за фотозйомку турніру.

5