Поспішайте творити добро на землі!

«Простір щасливого дитинства» – так називався Фестиваль, до участі в якому долучилися школярі Херсонщини. Не винятком були і дев’ятикласники Дніпрянської школи, які працювали над проектом «Поспішайте творити добро на землі» в номінації «Молодь навчається милосердю».P6030013

Чому обрали саме цю тему? Напевно тому, що милосердя не має ні вікових меж, ні національних. Серед нас живуть люди, які не рахуються ні з часом, ні з коштами, а допомагають воїнам-захисникам в зоні АТО, організовують благодійні акції, одним словом – є взірцем доброти і милосердя для молоді.

Метою роботи над проектом було розширити знання про загальнолюдські цінності – доброту та милосердя, розкрити суть волонтерства і показати його важливість у складний для України час, а також виховувати почуття співпереживання, співчуття, людяності, поваги до оточуючих, розвивати навички колективної роботи, залучати старшокласників до участі у благодійній діяльності.

Працюючи над проектом, учні навчилися добирати необхідну інформацію з літератури, брати інтерв’ю, проводити анкетування, удосконалили вміння у складанні усних та письмових повідомлень, зуміли оцінити себе і свої можливості.

Робота колективу учнів Дніпрянської школи посіла перше місце у міському етапі Фестивалю та третє в обласному.

3 червня  в Херсонській Академії неперервної освіти відбулася фінальна частина другого етапу обласного Фестивалю «Простір щасливого дитинства». Делегатами від Дніпрянської школи були учениця 9-Б класу Маргарита Муковська та керівник проекту Тетяна Богачук.

«Поспішайте творити добро на землі» – це життєвий девіз колективу Дніпрянської школи.P6030009

Лілія Микитенко, директор Дніпрянської ЗОШ