Постріли біля ОДА: 124-та ОБТО тренується обороняти адмінбудівлі (Фото)

Постріли біля ХОДА пролунали у рамках навчання з територіальної оборони – підстав для хвилювання немає. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила прес-секретар очільника Херсонської ОДА Елеонора Гуськова.

“Немає підстав для хвилювання. Постріли, що пролунали 10 вересня біля будівлі облдержадміністрації, відбулися у рамках навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

Бійці разом із представниками Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Патрульної поліції, медичної допомоги та інших служб оперативного реагування міста показали злагоджену роботу під час охорони адміністративної будівлі.

Нагадаємо, що з 3 по 12 вересня на території Херсонської області проходять військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони, до складу якої ввійшло близько 3,5 тисяч військовозобов’язаних віком до 60 років. Військовий вишкіл дозволив на практиці, у реальному часі, провести оповіщення та збір приписного складу загонів оборони, сформувати військові підрозділи та згуртувати їх у ході спільного навчання на військовому полігоні, а також надати первинні знання із військової справи, необхідні для виконання завдань за призначенням,” – зазначила пані Гуськова.