Потрібна послуга? Звертайтесь!

1341845553_admincentrВідповідно до ЗУ «Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та деяких інших відповідних законодавчих актів, ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та розпорядження Кабміну від 25 грудня 2015 року №1395-р «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» адміністративні послуги у відповідних сферах надаються відділом реєстрації Новокаховської міської ради.

Щодо послуг з реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні необхідно звертатися за адресою: пр.Дніпровський, 23.

У відділі реєстрації працюють:

Інна Сергіївна Кобіцька, начальник відділу, державний реєстратор (каб.120, т.7-05-88);

Катерина Олександрівна Соценко, державний реєстратор з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно (каб.120, т.7-05-88);

Тетяна Вікторівна Січевська, державний реєстратор з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (каб.117, т.4-51-46).

Анжела Володимирівна Федорова, державний реєстратор з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (каб.117, т.4-51-46).

Ірина Миколаївна Шкута, спеціаліст І категорії з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні (каб.122, т.9-04-23).

Яна Віталіївна Віннік, спеціаліст І категорії з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні (каб.122, т.9-04-23).

Ганна Іванівна Лайчук, спеціаліст І категорії, бухгалтер (каб.109).