Потурбуймося про літніх і знедолених

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соцпослуг) Людмила Логвінова повідомляє, що громадяни, які мешкають на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади, можуть звернутися до відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за послугами перукаря. Право на їхнє отримання мають люди похилого віку; інваліди; хворі (з числа осіб працездатного віку на період встановлення їм груп інвалідності), які на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку.

Також при відділенні діє банк б/у одягу та взуття. Звернутися сюди можуть люди, які не мають можливості придбати нову одежу. Також підібрати одяг і взуття допоможуть громадянам, що не мають постійного місця проживання й знаходяться на лікуванні в міській лікарні.

Увага! З 1 липня відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги разом з банком б/у одягу розміщено за адресою: вул.Історична, 52, тел. 4-34-44.

Якщо у когось є можливість поповнити банк одягу або придбати необхідні речі, звертайтеся до відділення з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00.