Повернули віру у поліцію

pension_velos

Невигадану історію про те, як Новокаховський відділ поліції змусив місцеву жительку повірити у чудо, розповів на своїї сторінці в соц. мережі начальник міськвідділку Віталій Немерець.

Так, до редакції однієї з місцевих газет звернулась 61- літня новокаховчанка Марія Стефанівна Яценко.

13 листоада вона вирушила на новенькому велосипеді (він був придбаний всього пару місяців тому) провідати доньку та онука. Перед тим, як зайти в квартиру, вона залишила свій транспорт на сходовому майданчику. Велосипед не прив’язала, бо планувала піти буквально на пару хвилин. Але цього часу злодієві виявилося достатньо, щоб його вкрасти. Втрата транспортного засобу, природньо, засмутила Марію Стефанівну, але звертатися в поліцію із заявою вона не стала. Мовляв, у людей квартири обкрадають, але нікого так і не знаходять, а тут якийсь велосипед знайти. Словом, до правоохоронців ставилася скептично.

Яке ж було її здивування, коли через 2 тижні співробітники поліції зателефонували і повідомили, що велосипед знайдено. “Такий збіг буває тільки у казках”, – подумала вона. Але подолавши сумніви, все ж подалася за своїм велосипедом. Поліцейські, яких жінка спочатку сприйняла насторожено, виявилися, за її словами простими та дружніми хлопцями. Навіть допомогли привести в порядок велосипед, коли віддавали власниці. Марія Стефанівна була безмежно їм вдячна не лише за повернення вкраденого, але і за те, що повернули їй віру в справедливість і добропорядність наших правоохоронців.

Злодій, жертвою якого стала Марія Стефанівна, мав на рахунку не одну крадіжку велосипедів. Поліцейські його вирахували і заарештували, а в пресі помістили оголошення з проханням до власників вкрадених велосипедів відгукнутися. Знайомі Марії Стефанівни, коли побачили оголошення, дали поліцейським координати жінки. Бажаючи хоч якось віддячити поліцейських, жінка попрохала опублікувати в одній з місцевих газет їхні імена, щоб, як кажуть, героїв знали в обличчя.

Персональну подяку жінка адресувала працівникам кримінальної поліції Новокаховського відділу поліції – Воловичу Івану Володимировичу та Проценко Миколі Юрійовичу.