Повідомлення прес-служби Оперативного командування “Південь”

12 лютого  в 23.01, за публікацією видання «Український Південь» – «На Чонгарі ЗСУ здійснили напад на «Аскер», з посиланням на повідомлення Абмеджита Сулейманова, керівника представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області, на кордоні із Кримом у Чонгарі на громадську організацію «Аскер» здійснили напад Збройні Сили України.
КЕРІВНИЙ СКЛАД ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВДЕНЬ» ТА КОМАНДУВАННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ ОФІЦІЙНО ЗА`ЯВЛЯЄ:
ПІДРОЗДІЛ, ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВДЕНЬ» ТА ВИКОНУЄ БОЙОВІ ЗАВДАННЯ В ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСТІ, НА КОРДОНІ З КРИМОМ, ОБЛАШТОВУВАВ ЗА НАКАЗОМ КОМАНДИРА БОЙОВІ ПОЗИЦІЇ. ПІД ЧАС ЗДІЙСНЕННЯ НЕОБХІДНОГО ПЕРЕЛІКУ РОБІТ, НА ПОЗИЦІЇ ПРИБУЛИ МАКСИМАЛЬНО ОЗБРОЄННІ ПРЕДСТАВНИКИ НЕЗАКОНОГО ЗБРОЙНОГО ФОРМУВАННЯ.
ВРАХОВУЮЧИ СПЕЦІФІКУ ПІДРОЗДІЛУ ТА УМОВИ СИТУАЦІЇ, ФОРМУВАННЯ БУЛО ЗАТРИМАНО, РОЗЗБРОЄНО І ВИКОНАННІ ВСІ ВИМОГИ СТАТУТІВ І ІНШИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ СТОСОВНО ДІЙ У ПОДІБНИХ СИТУАЦІЯХ.
ЗАРАЗ ТРИВАЮТЬ ЗГІДНО З НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЮ БАЗОЮ ВИЗНАЧЕНІ ЗАХОДИ ТА ОБЛІК ОЗБРОЄННЯ.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАПАД ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ НА ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «АСКЕР» Є НІ ЧИМ ІНШИМ, ЯК ЧЕРГОВИМ ФЕЙКОМ І НАМАГАННЯМ ОЧОРНИТИ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ, ВНЕСТИ ПЕВНИЙ РОЗЛАД І НЕДОВІРУ В УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ! ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ НЕ НАПАДАЮТЬ, А ВИКОНЮТЬ ЗАВДАННЯ З ЗАХИСТУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!