Повір у себе! У Новій Каховці презентували унікальну виставку

Саме так називається виставка-продаж творчих робіт, яка відкрилася 2 грудня у міській картинній галереї. Роботи для неї представили батьки, які виховують дітей-інвалідів. Відкриваючи виставку, директор картинної галереї Олена Михайленко наголосила:  тут завжди раді роботам і вихованців центру соціальної реабілітації, і їхніх мам. Переважно мами виховують таких діток, бо не кожний чоловік витримає таке навантаження, як жінка-матір.img_2039Серед робіт: картини, вишиті бісером, написані фарбами; стилізовані годинники, декупаж дерев’яних дощечок і пляшок; різноманітні прикраси і сувеніри, підсвічник-янгалятко, кавове дерево, штучні квіти, прикраси для волосся, м’які іграшки. Маже все це можна було придбати і таким чином матеріально підтримати матусь: Анастасію Борисову, Світлану Зінченко, Інну Павловську, Світлану Дундар, Євгенію Богдан, Ірину Ліфенцеву.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Сергій Давидюк. Відвідав виставку і директор Херсонського відділення фонду соціального захисту інвалідів України Олександр Ракша. Для нього справжнім відкриттям став наш міський Центр реабілітації дітей з особливими можливостями. І виставка просто вразила його. Окрім цього, за постійну увагу і допомогу центру він нагородив дипломами міського голову Володимира Коваленка і міських меценатів.img_2048

Після добрих слів і побажань присутні могли придбати те, що прийшлося їм до смаку. Також цікавою виставка стала і для школярів, які прийшли відвідати картинну галерею.

Детальніше про виставку «Повір у себе» читайте на сторінках тижневика «Нова Каховка».
img_2042 img_2044 img_2045img_2085 img_2058 img_2078 img_2082