Позачергове засідання міськвиконкому

Нова-Каховка14 листопада відбулося позачергове засідання виконкому Новокаховської міської ради.
Про це повідомила “Нова Каховка Online” редактор міського радіо Вікторія Деркач.
Необхідність позачергового засідання пов’язане з проведенням того ж дня сесії Херсонської обласної ради, яка розглянула ряд фінансових питань щодо субвенцій на низку соціальних виплат по області, в тому числі і по Новій Каховці.
Як повідомила членів міськвиконкому начальник фінансового управління І.Фурсєєва, відповідно до рішення обласної сесії, внесено зміни по субвенціях державного бюджету для надання соціального захисту населенню. По Новій Каховці збільшено субвенцію з державного бюджету на 737 тис 593 грн. В тому числі, на придбання твердого палива – 3 тис 400 грн, на допомогу дітям-сиротам – 21 тис 200 грн, на оплату за проживання і харчування переселенців з Луганської  і Донецької областей – 593 тис 716 грн. Крім того, Державний бюджет компенсував витрати міського бюджету на поховання двох новокаховчан, що загинули в зоні АТО. Сума компенсації становила 119 тис 277 грн. 
І.Фурсєєва також озвучила зміни до бюджету розвитку. Вона повідомила, що загальний обсяг збільшено на 650 тис 445 грн за рахунок перевиконання по єдиному податку . З бюджету розвитку направлено кошти: ЦМЛ на капітальний ремонт сантехнічних систем по лікарняному комплексу №2, відділу освіти – по трьох об’єктах – ліцей (кап. ремонт сантехнічних систем – 27 тис 18 грн), по Корсунській НВК – 300 тис грн., по СЗОШ №8 – 150 тис грн. на реконструкцію санвузлів.  Будуть поповнені статутні фонди  КП на загальну суму 457 тис 704 грн: міському водоканалу – 112 тис 104 грн на реконструкцію водопровідної мережі по вул.Горького на перехресті вул. Індустріальної, КП «Новокаховський гуртожиток» – 24 тис грн. на капітальний ремонт ліній електропостачання  по вул.Букіна,50, Новокаховському ЖЕУ – 21 тис 600 грн на облаштування дитячих майданчиків і придбання шин для трактора, і 300 тис грн. для КП «Екосервіс» на виплату заробітної плати. Міський голова зазначив: всі перелічені роботи, на які виділяються кошти, вже виконані.
Складною у листопаді залишається ситуація із забезпеченням державою виплат на заробітну плату працівникам бюджетної сфери і на проплати за енергоносіїв. Як повідомив членам виконкому  міський голова В.Коваленко, по Україні  загалом на ці потреби не вистачає понад 9 млрд грн. бюджетних коштів, по області – майже 100 млн грн., по Новій Каховці – близько 14 млн грн. Це наслідок того, що бюджет поточного року було сформовано із дефіцитом коштів майже на 2,5 місяці. Місцеві громади очікують на допомогу центральної влади. Протягом поточного тижня міська влада робила все можливе для проведення авансових виплат бюджетникам.