Пожежа у школі №1. Навчальна!

28 квітня в загальноосвітній школі №1 (директор О. Зуйко) було проведено День цивільного захисту, головна мета якого – забезпечення високої організованості та злагодженості дій педагогічного та учнівських колективів в умовах надзвичайної ситуації (умовна пожежа).

У заході взяли участь: головний спеціаліст штабу ЗЦ з питань НС та ЦЗ населення Е.  Іщук, начальник міського відділу головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій Херсонської області О. Кривошеєв, заступник начальника міського відділу освіти О. Каратнік  та рятувальна бригада пожежної частини м. Нова Каховка.

О 8-й годині ранку відповідальний за ЦЗ П. Вашкур  вишукував школярів та педагогічний колектив на лінійку, де директор Олена Миколаївна Зуйко оголосила план проведення Дня цивільного захисту.

Класні керівники 1-11 класів провели години спілкування, під час яких розглядалися питання щодо дій колективу школи у разі надзвичайних ситуацій. Було проведено відео лекторії, усні журнали «Засоби індивідуального захисту у разі НС», переглянуто науково-популярні, хронікально-документальні фільми та мультфільми з питань цивільного захисту. Учні 9-А,Б класів (класні керівники В. Чорновол, Л. Новікова) відпрацювали практичні заняття по індивідуальним засобам захисту в кабінеті новокаховських курсів з безпеки життєдіяльності (завідуюча А. Сосновська).

За сигналом оповіщення проведено навчальну евакуацію особового складу школи.

Під керівництвом учителя захисту Вітчизни П. Вашкура, за сприяння вчителя фізичної культури В. Овчарова, серед юнаків 10-11 класів були проведені тренувальні заняття по діям рятувальної групи та показові виступи зі здачею нормативів. Санітарне відділення дівчат 10-11 класів під керівництвом учителя І. Стрельцової  та медичної сестри Л. Борідько надали першу медичну допомогу та продемонстрували види травм і способи надання допомоги при ураженнях.

Уявне полум’я не вдалося локалізувати, на виклик прибула пожежна машина. Рятувальники провели показові тренування з ліквідації умовної пожежі, а також розповіли учням школи про пожежну техніку, продемонстрували її технічне забезпечення.

На завершення було підбито  підсумки проведення Дня цивільного захисту.

 День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним! в школі проведено цікаво та повчально. Адміністрація школи висловлює вдячність службам міста, які були задіяні в заході, особисто дякуємо Е. Іщук, О. Кривошеєву та бригаді рятувальників пожежної частини. Комісія з надзвичайних ситуацій та штаб ЦЗ міста і школи бажають всім мирного неба та безпечних умов життя!