Працівники культури відкрили цикл передноворічних зустрічей з міським головою

 Традиція новорічних зустрічей міського голови Нової Каховки продовжується із року в рік. Життя вносить свої корективи, тож змінюється і їх формат, з’являються  нові учасники. Та незмінним лишається одне – щирість, теплота, щедрість та душевність, що переповняють подібні зустрічі напередодні чарівних новорічних та різдвяних свят.IMG_5126

Цикл зустрічей цього року відкрили працівники культури. Щирі, усміхнені, як завжди – енергійні та ініціативні – культпрацівники ділилися своїми враженнями, розповідали про досягнення, якими увінчавсся минулий рік, говорили про плани на майбутнє. Вітаючи присутніх, начальник відділу культури і туризму Віра Іванова скромно зауважила: наші працівникки культури, усі творчі колективи – не просто гарні, а – найкращі. А на підтвердження слів зачитала лист від обласного управілння культури з подякою творчим колективам міського Палацу культури та персонально А. Лазарєву. За що? Розповідаємо: художні колективи Нової Каховки цього року виступали на відкритті ялинки губернатора –  відкривали святкову програму. І це, напевно, лише тисячна доля усіх досягнень наших міських талантів.

Мер висловив подяку культпрацівникам за натхненну працю, за всі зусилля й надзусилля, які вони докладають, аби Нова Каховка сяяла на культурній ниві не лише Херсонщини, а й всієї України.

В свою чергу, присутні подякували міському очільнику за турботу й підтримку. А в якості дарунку на свята презентували йому неймовірну картину (вишиту місцевими майстрами). IMG_5143IMG_5150

Ну, а перший дзвін келихів з шампанським пролунав, як не дивно, навіть не за новий рік, а за здійснення в ньому мрії  абсолютно усіх працівників культури Нової Кахвки – повернення до свого “рідного храму” –  відновленого Палацу культури. Тож щиро сподіваємося, що ця подія нарешті здійсниться і порадує усіх новокаховчан.

IMG_5128 IMG_5129 IMG_5131