Працівники Пенсійного фонду привітали пенсіонерів

03

Зустрічі спеціалістів управління Пенсійного фонду в місті Нова Каховка з пенсіонерами та ветеранами є важливим напрямком діяльності управління, спрямованої на донесення до них суспільно-важливої інформації та результатів роботи, роз’яснення основних положень пенсійного законодавства та внесених до нього, у зв’язку з реформуванням пенсійної системи, змін.  Досить частими є зустрічі з нагоди різних свят. Міжнародний день людей похилого віку –  одна з таких дат.

Як повідомляють у прес-службі Головного управління пенсійного фонду України Херсонщини, напередодні свята, підтримуючи щире прагнення віддати данину шани і поваги старшому поколінню, фахівці управління завітали у гостини до ветеранів праці міста. Привітали їх зі святом, бажаючи міцного здоров’я, віри в майбутнє, радісних подій у житті, матеріального добробуту та довголіття, вручили продуктові набори та листівки-вітання. Зворушені пенсіонери  розповідали історії зі свого, часом не легкого, життя, дякували за увагу та турботу.

Після таких зустрічей щиро хочеться, щоб осіння пора, в яку вступили наші батьки, була світлою й ласкавою, зігрітою душевним теплом, увагою і турботою близьких,  кожен день життя був сповнений радості та щастя , проблеми та незгоди обходили стороною, щоб сонячне проміння зігрівало серця, а наші слова подяки возвеличували.