Працівники Пенсійного фонду проводять роз’яснювальні зустрічі з новокаховчанами

Працівники управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка, надаючи соціальні послуги людям з особливими потребами, прикладають багато зусиль для створення належних умов для соціальної реабілітації та інтеграції в суспільство цієї категорії пенсіонерів. В першу чергу це стосується права на одержання інформації.

З цією метою наприкінці минулого тижня в приміщенні управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка відбулася зустріч з представниками адміністрації Комунального закладу Херсонської обласної ради  “Дніпрянський психоневрологічний будинок-інтернат”. На обліку в управлінні перебувають 53 підопічних будинку-інтернату – це інваліди І та ІІ групи з психоневрологічними захворюваннями.

Під час зустрічі заступник начальника управління Ольга Застеба надала роз’яснення щодо призначення та виплати пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні, а також розповіла про умови призначення пенсій  на пільгових умовах за  Списком № 2 молодшому медичному персоналу,  зайнятому  доглядом за хворими.  Адміністрації закладу наголошено на необхідність повідомлення управлінню Пенсійного фонду в триденний строк про відрахування осіб з будинку-інтернату, перебування на лікуванні тощо для забезпечення  виплати пенсії інвалідам  у відповідності до діючого законодавства. Наприкінці зустрічі надано кваліфіковані і вичерпні відповіді на поставлені питання та перелік контактних телефонів, за якими можна звернутися до спеціалістів управління.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області