Працівників Новокаховського водоканалу привітали з професійним святом

Цього року День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення припадає на 20 березня. Напередодні свята, за доброю традицією, працівників комунальної сфери вітали і в Новій Каховці.

У  колективах місцевих КП відбулися урочисті зібрання, кращі працівники отримали за свою непосильну працю слова вдячності та відзнаки. На одній із зустрічей, на підприємстві «Міський водоканал» побував і наш кореспондент.

Першим підлеглих привітав начальник Валерій Радованець. IMG_1134Він подякував їм за сумлінну щоденну працю й побажав  трудових здобутків, миру, злагоди в родинах, здійснення всіх життєвих планів і сподівань. Окремі слова вдячності пролунали на адресу ветеранів, які віддали сумлінній праці на підприємстві багато років, енергії, зусиль.

З нагоди професійного свята Валерій Володимирович вручив працівникам грошові премії та подяки. Завітав у колектив і перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. Він поздоровив комунальників від імені міського голови В. Коваленка та від себе особисто. Крім того, Леонід Григорович вручив двом працівникам водоканалу грамоти й премії міського голови. Нагороди отримали  Світлана Вороніна та Василь Олексеєнко.

Також  присутніх привітали колишній працівник підприємства і головний інженер водоканалу Валентин Яковлєв та інші.

Ну, а завершилися святкові збори творчим подарунком – невеличким концертом улюбленого багатьма новокаховчанами гурту МПК «Забава» (керівник М. Ткаченко).
IMG_1141 IMG_1145 IMG_1151IMG_1162IMG_1147IMG_1167