Правила дорожнього руху обов’язкові для всіх

знак ДТПЯк повідомив «НК online» старший інспектор міського відділу поліції Роман Мирончук, з початку року на території Новокаховської міськради сталося 147 дорожньо-транспортних пригод, в яких одна людина загинула, 31 отримали тілесні ушкодження.

Основними причинами ДТП є порушення водіями швидкісних режимів (24 пригоди), керування транспортом у нетверезому стані (3), порушення Правил дорожнього руху пішоходами (3), правил маневрування (10), проїзду перехресть (30) і пішохідних переходів (10) та інш.

З початку серпня до середини вересня на території області розпочато комплексне відпрацювання, впродовж якого основна увага приділятиметься профілактичній роботі, виявленню та запобіганню тих порушень, що безпосередньо впливають на безпеку руху. З метою підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року будуть проведені обстеження ділянок, прилеглих до дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Поліція закликає кожного учасника руху дотримуватись правил дорожнього руху, щоб вберегти своє життя й життя інших людей.