Право на податкову знижку

Вже 164 новокаховчанина скористалися правом на податкову знижку. З бюджету їм повернуто понад 293 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Найбільш популярними серед витрат, які задекларували платники для отримання податкової знижки, залишаються кошти, сплачені закладам освіти. Починаючи з 2019 року, до податкової знижки включаються сплачені у звітному (2018) році кошти не лише за навчання у вищих та професійно-технічних закладах, а й у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. Тож найбільше декларантів для отримання податкової знижки – 103 особи – це громадяни, які сплатили за своє навчання або за навчання свої дітей.

Зростає кількість декларантів, які бажають отримати знижку у зв’язку з понесеними витратами на сплату страхових платежів та пенсійних внесків, сплачених страховикам та недержавному пенсійному фонду. Їх у цьому році – 60 чоловік. Також податкову знижку отримав один громадянин, який сплачував відсотки за користування іпотечним житловим кредитом.

Керівник Новокаховського управління нагадує, що скористатись правом на отримання податкової знижки за 2018 рік громадяни можуть, подавши до 31 грудня 2019 року річну декларацію про майновий стан та доходи.