Правоохоронні органи не допустять зрив мобілізації

oda1«Особам, що свою діяльність спрямовують на провокації, збурення хвилі незадоволення громадян процесом мобілізації, необхідно давати чітку правову оцінку» – зазначив перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук під час селекторної наради з Адміністрацією Президента, головами обласних державних адміністрацій та їх заступниками, йдеться в повідомленні прес-служби Херсонської ОДА.

Інформаційна робота, покликана на роз’яснення громадськості того, як проходить та що передбачає 4 хвиля часткової мобілізації, широко ведеться в Херсонській області, про що й повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

Зокрема, обласний військовий комісар Сергій Кока через засоби масової інформації дає пояснення того, що за місцем проживання та роботи йде масове оповіщення військовозобов’язаних. Їх викликають у військкомати з метою звірення даних військового обліку, проходження медичних комісій для того, щоб виявити кількість осіб, придатних до мобілізації.

Окрім того, військовозобов’язаним та мобілізованим роз’ясняють їх права, обов’язки, передбачене законодавством матеріальне забезпечення та пільги.