Представили Концепцію розвитку системи екстреної медичної допомоги в Херсонській області

skoraya-103-150

Вчора, 18 травня в обласній державній адміністрації Департамент охорони здоров’я презентував доопрацьовану Концепцію розвитку системи екстреної медичної допомоги в Херсонській області.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Заступник директора Департаменту Ліна Бондарева доповіла очільнику області Андрію Путілову, що для забезпечення виконання вимог Закону України «Про екстрену медичну допомогу» та визначеного цим Законом 10-ти хвилинного доїзду бригад у містах та 20-ти хвилинного у сільській місцевості, на території Херсонської області створено 14 пунктів постійного базування та 4 пункти тимчасового базування, які визначені Концепцією розвитку екстреної (швидкої) медичної допомоги на території області.

Заплановано відкриття ще 30 пунктів постійного базування.

Крім того, в області планується модифікувати оперативно-диспетчерську службу Центру екстреної медичної допомоги шляхом запровадження інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури.

Очільник області взяв на контроль питання із забезпечення автомобілями екстреної допомоги всіх районів області: загальна їх кількість на даний час становить 77, а необхідно – 126.

За результатами наради голова облдержадміністрації Андрій Путілов надав відповідні доручення.