Команда «Profiліц» пропагує зелений туризм у Новій Каховці (фоторепортаж)

Жовтень тішить теплими днями, які дозволяють повною мірою надихнутися природою.  Тож, команда Новокаховського техніко-економічного ліцею «Profiліц» вирішила поєднати приємне з корисним, а саме відвідати найцікавіші куточки нашого міста.

Відпочинок за містом,  в приємній компанії друзів – ідеальний варіант походеньок і посиденьок, особливо в теплу пору року. Оскільки прогулянками по лісу, пікніком біля річки та ночівлею в наметах «Profiліц»  уже насолодилися, тож винайшли альтернативу – зелений туризм, який активно розвивається в нашому місті і з кожним роком набуває все більше і більше прихильників.

«Заплава» – розкішне місце, тут відчуваєш себе вільно. Можливо через  неймовірні пейзажі… коли в одному місці  поєдналися багатство природи Херсонщини, води  Дніпра, українська гостинність  і європейська комфортабельність.

«Katrin» (водно-спортивна база)– динамічне місце, тут дніпровське узбережжя занудьгувати не дасть нікому,  пропонуючи  цілу низку розваг на будь-який смак.

Яхт-клуб «Maxim marine» – вишукане місце, тут сильно пахне успіхом і трішки – морем… Може то,  через чайок, які нахабно конкурують з яхтами в своїй нестримній вільності…

А може через капличку Святого Миколая. Але, однозначно, це місце відпочинку, розваг та зустрічей ділових людей.

Учні дякують  Сергію Хоменко, депутату Новокаховської міської ради, за організацію транспортних перевезень команди  «Profiліц» .