Представники ЗКЕМу та ОДА зустрілись з підприємцями Іраку

IMG_1141

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова зустрілася з представниками Торгово-промислової палати м.Басра (Іракська Республіка) та підприємцями Іраку. У заході також взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представник торгово-промислової палати, депутати обласної ради та представник ПАТ «Завод крупних електричних машин».

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, що становлять спільний інтерес, зокрема, перспективи налагодження економічного й інвестиційного співробітництва.

Валентина Січова висловила упевненість, що співробітництво херсонських підприємців з представниками іноземного бізнесу матиме плідні результати.

«Херсонщина – це дуже багатий край. У нас помірний клімат, дуже родюча земля, прекрасні два моря, велика річка і найбільша пустеля в Європі», – наголосила перший заступник голови облдержадміністрації.

Підприємці Іраку висловили наміри вкладати свої інвестиції в сільськогосподарську галузь та тваринництво. Зокрема, іноземні гості віддали перевагу Каховському консервному заводу і вже готові вести переговори про купівлю даного об’єкта.

У свою чергу, Валентина Січова запевнила у сприянні з боку облдержадміністрації діяльності іноземних інвесторів.

«Те що ми побачили і дізналися про Херсонську область – це дуже великий і серйозний ґрунт для вкладення коштів в наш інвестиційний проект. І нам дуже приємно, що з боку керівництва області нам надають всіляку допомогу та підтримку», – наголосив представник ТПП Басри Бадран Алісса та щиро подякував за теплий прийом.