Прем’єр-міністр України відзначив Херсонщину на засіданні Уряду

ЗПрем’єр-міністр України відзначив Херсонщину на засіданні Урядуа дорученням голови ОДА Андрія Гордєєва в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій взяв участь у засіданні Уряду на якому розглядалися важливі питання для розвитку нашої області і обласного центру. З приводу цієї події ми поспілкувалися з Дмитром Стефановичем і задали йому декілька запитань.

Яке нагальне для області питання вирішувалося на засіданні Уряду?

Так, розглядалося питання забезпечення міста Херсону якісною питною водою прийнято рішення на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки міському комунальному підприємству “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона”. площею 0,72 гектара. Ця земельна ділянка знаходиться в користуванні лісгоспу, за межами села Антонівка, на ній планується розміщення нового водозабору із 9 свердловин, з яких до обласного центру і надходитиме якісна вода.

Об’єкту, який сьогодні забезпечує Херсон питною водою більше 60 років і він дуже зносився. Це надважливе на сьогодні питання, адже вода це здоров’я наших жителів. І саме тому Андрій Гордєєв дуже уважний до засідань Уряду, щоб мати змогу вчасно вирішувати питання області, які потребують урядових рішень.

Нещодавно Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідував Херсонщину чи озвучував на засіданні Уряду він якісь підсумки своїх вражень від цієї робочої поїздки?

Володимир Борисович виступаючи перед членами Уряду дійсно відзначив Херсонщину і сказав, що бачить у нашого регіону дуже великі перспективи, бо він змінився протягом останніх років, відколи в Україні відбулися події пов’язані з російською агресією.

Для нашої області таким фактором була тимчасова втрата Україною Криму. Хоча ці тенденції є негативними, але Херсонщина не тільки зуміла нейтралізувати цей негативний вплив, а й одержати з нього й свою вигоду. Було переорієнтовано виробництво та експорт сільськогосподарської продукції, розширено зрошення, що дало змогу збільшити її виробництво, розвинуто курортну галузь та збільшено потік туристів, а відповідно надходження від них до бюджету. Херсонщина стала транспортним хабом залізничного автомобільного та авіаційного транспорту.

Прем’єр зазначив, що Херсонська обласна адміністрація докладає багато зусиль для розвитку регіону, а також високо оцінив взаємодію влади та бізнесу, ремонт дорожнього покриття на автошляхах області.

Підводячи риску, розповідаючи про свою поїздку до нашої області прем’єр сказав: «Ми оцінили досягнення Херсонщини, а також намітили конкретні плани разом з її керівництвом про подальший розвиток цього регіону в контексті того, як він вже розвивається».