Прем’єр-міністр зустрівся з аграріями Херсонщини

ХерсонщинаПрем’єр-міністр разом з Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим провели робочу нараду з аграріями Херсонщини під час офіційного візиту до області. Про це повідомляється на сторінці Володимира Гройсмана у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, у повідомленні йдеться: “Коло питань, які ми встигли обговорити: підтримка аграріїв, створення доданої вартості, розвиток тваринництва, субсидії і децентралізація.

Для мене надзвичайно важливо почути реальний стан справ у такій важливій галузі, як сільгоспвиробництво. Я, як Прем’єр-міністр, особисто підтримую ініціативи щодо поглиблення переробки продукції, створенні кооперації сільгоспвиробників та інші кроки, завдяки яким наші аграрії стали б серйозними експортерами готової продукції. І ми це робимо – у бюджеті на 2017 рік закладено 5,5 млрд грн на підтримку малих фермерських господарств. Приємно, що фінансова децентралізація, яку ми започаткували два роки тому, також позитивно впливає на місцеве господарство.”

Володимир Гройсман також подякував за конструктивну розмову, та наголосив: “… у наступному році на нас чекає ще більше звершень!”