Прем’єра стрічки “Кіборги” зібрала у Новій Каховці аншлаг

Вчора, 14 грудня, у Новій Каховці відбувся прем’єрний показ стрічки «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту, – повідомляє кореспондент NKonline.tv.

Картина розповідає  історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту імені Сергія Прокоф’єва – важливого стратегічного об’єкта, який на той момент уже чотири місяці захищали українці в умовах війни з російським агресором.

«Ми намагалися зняти чесне кіно. Кіно про те, що ми так тяжко і болісно визволяємося від цього «наросту на дні корабля», який ми притягували або щось не так робили. І тому це не критика, а намагання розповісти те, що болить», – говорить про свою роботу  режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв.

І дійсно, глядач отримав нагоду не «проковтнути» готову порцію чужих думок, а замислитися над важливими проблемами, зазирнути у власну душу, поставити собі ті питання, які  до цього, можливо, не наважувався.

Показ у Новій Каховці, який зібрав військових, учасників АТО, їхні родини та багатьох інших мешканців,  не лишив нікого байдужим. Фінальні титри на екрані новокаховчани зустрічали стоячи та аплодуючи, а залом котилася гучна хвиля «Слава Україні! Героям слава!». Голова громадської організації ветеранів та учасників АТО «Біла стріла» Дмитро Марков від імені всіх членів спілки та їхніх родин, які відвідали прем’єру фільму, висловлює вдячність організаторам за цей показ. Дмитро зазначає, що стрічка викликала у всіх лише позитивні емоції і, на його думку, ціль режисера досягнута у повній мірі. Переконатися у цьому  і зробити власні висновки може кожен. Тож, шановні новокахочвани, нагадуємо: показ триватиме у кінотеатрі «Юність» весь тиждень. Початок – 16:50, вартість квитка – 60-70 грн.

Наталія Левченко