Президент дав старт українсько-американським навчанням «Фіарлес Гардіан–2015»

ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті українсько-американських командно-штабних навчань «Фіарлес Гардіан–2015», які розпочалися у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області. Глава держави назвав ці навчання новим етапом у співпраці України та США.

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Звертаючись до українських та американських учасників навчань, а також до присутнього Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта Глава держави відзначив, що спільні навчання подібного змісту та масштабу проводяться в Україні вперше. «Обставини, за яких вони відбуваються, унікальні. На східному кордоні України відбувається повномасштабна агресія з боку іноземної держави, яка розв’язала проти України багатопланову різнорівневу гібридну війну», – сказав Петро Порошенко.

Пізніше на свої сторінці у соціальній мережі Facebook Президент написав: “Це перший українсько-американський захід такого рівня, і він свідчить про перехід двостороннього військового співробітництва у якісно новий практичний вимір.”

Згодом на сторінці Петра Порошенка також з’явились фото спільного обіду Президента з українськими та американськими військовими.

Нагадаємо, раніше сайт НК Online повідомляв про прибуття до України 290 десантників 173-ї бригади Збройних сил США, які впродовж щонайменше шести місяців тренуватимуть українських нацгвардійців.