Президент доручає прем’єру негайно підвищити посадові оклади та оклади за військові звання військовослужбовцям

ПрезидентПрезидент Петро Порошенко звернувся до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, аби уряд переглянув розміри окладів військовослужбовців, які захищають суверенітет України.

Фотокопія звернення опублікована на офіційному сайті Глави держави.

У листі до Яценюка Порошенко пропонує збільшити виплати військовослужбовцям, враховуючи важливість завдань щодо оборони країни від російської агресії, які бійці виконують в умовах безпосередньої загрози їх життю та здоров’ю, а також “з метою уникнення диспропорції між розмірами грошового забезпечення військовослужбовців та представників інших силових відомств”.

“Порушене питання прохання опрацювати в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на 2016 рік на зазначені цілі”, — йдеться в листі Президента.

P.S. Щось мені не зрозуміло: хто ж  в нашій державі керує Збройними Силами? Президент каже, що військові вже у січні отримають в рази підвищену зарплатню. А прем’єр, виходячі з листа, ще навіть і постанову кабміну не прийняв з цього приводу. А без неї гроші не отримає жоден віськовий. Ось і думай: хто ж в нас бреше? Хоч знає прем’єр, що йому доручає президент? І чи президент керує своїм прем’єром? А що ж тоді буде видумувати пан Яценюк, щоб не підвищити пенсії всім силовикам, якщо будуть підвищені, хоч до рівня поліцейських, оклади за військові звання? Дуже інтересний подаруночок перед старим новим роком… Зачекаємо, чим завершиться ця комедія у нашій власті.

                                                                                                       Віктор Васильєв