Президент нагородив військову 57 бригади орденом “За мужність”

57 бригада ЗСУ, що частково дислокується на Херсонщині та якою опікується Херсонська ОДА, поповнилась орденоносцями. Орден «За мужність» з рук Президента України отримала розвідниця 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ молодший сержант Ольга Терещенко. Про це Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

13 листопада 2015 року Ольга Терещенко із замаскованої снайперської позиції виявила диверсійно-розвідувальну групу незаконного збройного формування. Розвідниця влучними пострілами знищила двох бойовиків, чим змусила противника відступити. Завдяки її професіональним діям обстріли на цьому напрямку припинились на тривалий час.

Окрім того, Президент нагородив волонтерів, представниць мистецтва і культури, лікарів, вчителів, науковців та ще декількох представниць ЗСУ, серед них Валентина Самардак та Ольга Коротка.

“Орден княгині Ольги отримала Валентина Самардак – фельдшер-рятувальник армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ. Незважаючи на ризик для життя, прапорщик здійснила понад 30 бойових вильотів в складі медичної команди. Завдяки її вмілим та професійним діям було врятовано життя понад 100 поранених військовослужбовців Збройних Сил.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено санітара механізованого взводу 92-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ молодшого сержанта Ольгу Коротку. Молодший сержант, не зважаючи на обстріли, неодноразово надавала першу медичну допомогу не лише військовослужбовцям, а й цивільному населенню, яке зверталося до неї,” – розповів Президент.