Президент особисто вручив Савченко Золоту Зірку Героя України

Савченко-і-ПорошенкоПрезидент Петро Порошенко вручив українській льотчиці Надії Савченко, що повернулася з російського ув’язнення, найвищу державну нагороду України – орден “Золота Зірка” Героя України. Про це з посиланням на офіційну сторінку Петра Порошенка у соціальній мережі Facebook повідомляє кореспондент nk-online.tv.

Надія Савченко нагороджена високим звання Героя України та орденом “Золота Зірка” за незламність волі, громадянську мужність, жертовне служіння Українському народові. Президент, під час вручення нагороди, зазначив, що Надія є першою жінкою-воїном, яка удостоєна цього високого звання і цієї високої нагороди. Надія Савченко прийняла нагородуь зі словами “Служу Українському народові”.

Окрім того, під час церемонії вручення ордену, Савченко та Порошенко виступили із заявами.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко присвоїв Надії Савченко звання Героя України ще на початку березня 2015 року, проте до моменту її звільнення не мав змоги вручити Золоту Зірку їй особисто.

Звання “Герой України” є державною нагородою. Нині це найвищий ступінь відзнаки в нашій країні, що присвоюється громадянам України за здійснення визначного героїчного вчинку або визначного трудового досягнення. Героєві України вручається орден «Золота Зірка» за здійснення визначного героїчного вчинку або орден Держави за визначні трудові досягнення.