Президент підписав Указ про створення національного природного парку «Нижньодніпровський»

plavni1

Як повідомив Директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Попутько, Президент України підписав Указ про створення національного природного парку «Нижньодніпровський».

Нагадаємо, створення національного природного парку «Нижньодніпровський» 24 вересня погодили в Кабміні.

«Як бачимо, процес створення довгоочікуваного національного природного парку офіційно завершений. Було покладено чимало зусиль з боку обласної влади та особисто очільника області Андрія Путілова для його створення. Парк «Нижньодніпровський» стане своєрідним брендом нашої області», – відзначив Юрій Попутько. Він подякував усім, хто був причетний до створення парку, хто просував цей важливий для регіону екологічний проект.

Національний природний парк «Нижньодніпровський» створений на території Бериславського, Білозерського, Голпристанського, Цюрупинського районів і Новокаховської та Херсонської міських рад Херсонської області площею 80177,8 га.

Основними напрямками діяльності Парку є збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об’єктів, створення умов для організованого туризму і відпочинку, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої роботи.