Президент попросив Генпрокурора написати заяву про відставку – той погодився

ПрезидентСанкціїОкрім того, глава держави закликав до подібнх дій і Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Про подію повідомляє кореспондент NK-Online.tv.

На сторінці Президента України в соціальній мережі Facebook з’явилось повідомлення:

“Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку.

З такими ж самими мірками слід підходити і до Уряду. Кабінет Міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі.

Момент для часткового оновлення Кабінету Міністрів упущено. Про нього надто довго говорили, і в результаті – забалакали.

Тепер вже очевидним є запит на повне перезавантаження Уряду. Поки що у Прем’єр-Міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту.”

Пізніше на сторінці нардепа від БПП Мустави Найєма з’явилася інформація про те, що Генеральний Прокурор України Віктор Шокін подав заяву про відставку.