Президент України Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у Туреччині

В Анкарі Петро Порошенко зустрівся Прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу, Главою Парламенту Ісмаїлом Кахраманом та Президентом Реджепом Таїпом Ердоганом. Про це йдеться на офіціній сторінці Президента України в соціальній мережі Facebook, а також на сторінці уповноваженого у справах кримськотатарського народу.

Основна увага під час зустрічі Президента України Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Турецької Республіки Ахметом Давутоглу в рамках офіційного візиту до Турецької Республіки була приділена перспективам співпраці між двома країнами у торговельно-економічній сфері, інвестицій, енергетики та транспорту.

Глава Української держави заявив, що важливе значення для нарощування двосторонньої торгівлі матиме взаємне відкриття ринків, і у зв’язку з цим наголосив на важливості прискорення переговорного процесу щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Петро Порошенко та Ахмет Давутоглу погодилися налагоджувати тіснішу взаємодію з питань спільної участі у розвитку енергетичної інфраструктури та реалізації міжнародних енергетичних коридорів.

Окрім того Президент України закликав Главу Турецького Парламенту Ісмаїла Кахрамана спільно боротися з порушенням прав людини в окупованому Криму.

“Координація зусиль щодо повернення українського сувернітету в Крим – одне з важливих питань сьогоднішнього порядку денного,”- зауважив Петро Порошенко.

Зустріч Президентів України і Туреччини триває й досі. Про її результати ми інформуватимемо читачів.