Президент України розповів, яку книгу читає – пропагандисти з РФ обурились

«Кава з присмаком попелу» – одна з небагатьох книжок, яку незважаючи на брак часу, читає Президент України. Про це Петро Порошенко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Без прикрас, без пафосу і художнього домислу – воєнні будні 37-го окремого мотопіхотного батальйону, важкі бої та, на жаль, безповоротні втрати. Alexey Petrov розповідає про найважчі для нашої армії сутички з ворогом в Авдіївці, під Широкино. Цікаві роздуми автора про те, як нас змінила війна, чому ми продовжуємо цю боротьбу, і чому перемога неминуча.

Це – не єдина книга про війну на Сході України, яка є на моїй книжковій полиці. Більшість з них подаровані самими авторами, що для мене є особливо цінним. Читаю…” – написав пан Порошенко.

Одразу після цього росіяни в рамках своїх пропагандистських шоу взялися розбирати написане українським Президентом та розглядати інші книжки, які є на світлині. Найбільше їх зачепила скромна поличка з ДСП, на якій Петро Порошенко тримає книжки, а також те, що Головнокомандувач читає книжки, написані солдатами.