Президент звільнив та призначив низку голів РДА на Херсонщині

Президент України Петро Порошенко 3 лютого підписав низку розпоряджень про звільнення голів районних державних адміністрацій. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Глави держави.

Зокрема, звільнено Ганну Загорулько з посади голови Каланчацької РДА Херсонської області. Крім того, Порошенко призначив Наталію Солтановську головою Новотроїцької РДА та Олександра Єрохіна головою Горностаївської РДА Херсонської області з випробувальним строком.

Щодо інших областей, то також було звільнено Володимира Куніцина з посади голови Коропської РДА Чернігівської області, Тараса Бойка з посади голови Ширяївської РДА Одеської області, Володимира Гавриша з посади голови Окнянської РДА Одеської області, Дмитра Наталуху з посади голови Лиманської РДА Одеської області, Валентину Стойкову з посади голови Ізмаїльської РДА Одеської області, Дмитра Франчука з посади голови Захарівської РДА Одеської області, Володимира Маринича з посади голови Костянтинівської РДА Донецької області, Сергія Семененка з посади голови Томаківської РДА Дніпропетровської області, Павла Селіхова з посади голови Новомосковської РДА Дніпропетровської області.