Президент України вкотре проігнорував херсонських журналістів

Деякі херсонські видання розмістили повідомлення про робочу поїздку Президента України Володимира Зеленського у Херсонську область з ілюстраціями у вигляді зеленого квадрату.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

Робоча поїздка Зеленського на Херсонщину не анонсувалася і не було акредитації ЗМІ для її висвітлення. У Херсонській ОДА пояснили, що висвітлення поїздки не передбачалося через те, що голова держави буде відвідувати військові частини, розташовані на тимчасовому адміністративному кордоні з окупованим Кримом, а також проведе нараду, на якій будуть обговорюватися оборонні питання.

Але відсутність у програмі поїздки жодного заходу, на який були б допущені журналісти, чи брифінгу, образили херсонські ЗМІ. Журналісти сприйняли це як прояв відсутності у Зеленського інтересу до життя майже прифронтового регіону.

Ця робоча поїздка Володимира Зеленського на Херсонщину – не перша, коли журналістів або ігнорують, або майже ігнорують. У червні 2020 року для висвітлення поїздки акредитували лише кілька ЗМІ, переважно – телеканали, що викликало обурення у журналістів інших видань. І лише після загрози провести акцію протесту решта журналістів отримали акредитацію. У вересні 2020 року під час ще одного візиту Зеленського, на військові навчання “Об’єднані зусилля”, голова держави не провів навіть короткого брифінгу.

Нагадаємо, під час цієї поїздки Зеленський відвідав передові позиції українських військових на тимчасовій адмінмежі з окупованим Кримом, де ознайомиться з оперативною обстановкою та поспілкувався з військовослужбовцями.