Придбання професії для інвалідів

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів віком від 16 років І-ІІІ груп без обмежень за віком, що не потребують стороннього догляду, на професійну реабілітацію з медичним спостереженням та іншими видами, що забезпечать адаптацію до професійного навчання.

Відкриття груп та зарахування на навчання – по мірі надходження справ, але орієнтовний графік такий: оператор комп’ютерного набору (термін навчання 6 місяців) – квітень, вересень, листопад; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) (10,5 міс.) – вересень; швачка (6 міс.) – травень; молодша медсестра з догляду за хворими (6 міс.) – березень, листопад.

Центр забезпечує комфортними умовами проживання в 3-місних кімнатах та 3-разовим харчуванням. Навчання, соціальна, психологічна, фізична реабілітація та медичне спостереження, проживання та харчування – безкоштовно.

Після закінчення – свідоцтво (сертифікат) про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

Адреса: 58032, м.Чернівці, вул.Південно-Кільцева, 8А.

тел.: (03722) 4-59-04, 4-73-71, 0678539875, e-mail bmzpri@ ukr.net.

За детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення: Нова Каховка, вул.Історична,18, каб. № 20, тел.: 4-33-48.