Пришкільні табори розпочали свою роботу

НВК-№-2-(4)

Літні канікули складають значну частину вільного часу дітей. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, що накопичилася за рік поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей. Організація шкільних таборів – одна з форм роботи зі школярами в літній період.

Табір виконує важливу місію – оздоровлення і виховання дітей. Саме тому з 30 травня  по 16 червня 2016 року (14 днів)  на базі  загальноосвітніх  навчальних закладів функціонуватимуть 13 таборів відпочинку з денним перебуванням.  600 дітей, що потребують особливої соціальної уваги,  відпочиватимуть  за рахунок  місцевого бюджету, а для 54 учнів путівки викупили батьки. Вартість однієї путівки складає – 387 гривень.

ЗОШ-№-6-(2)

Педагоги ретельно підготувались до відкриття таборів: оформили приміщення для загонів та ігрові кімнати, склали плани цікавих програм для загонів з національно-патріотичного виховання, організували роботу мовних загонів з вивчення англійської та польської мов. Визначились з маршрутами екскурсій, походів. Допоможуть шкільним педагогам їх колеги з позашкільних навчальних закладів. Протягом відпочинкової зміни вони проведуть для дітей 17 тематичних заходів: майстер-класи, спортивні змагання, конкурс-виставку поробок з бросового матеріалу, конкурси: буклетів, малюнків, фестиваль дитячої творчості, тощо.

СЗОШ-№-8

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб відпочинку дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Для того, щоб діти мали змогу добре відпочити під час літніх канікул, набратися сил,  просто чудово провести час із своїми ровесниками, – і потрібні пришкільні табори.

гiмназiя-(3)