Привчайте себе до цивілізованого поводження з відходами. І зі сміттєвими баками теж…

Певно, вже давно ні для кого не новина, що у Новій Каховці, як у всій країні запроваджується роздільний збір твердих  побутових відходів.

У наших дворах, як помітили мешканці, вже з’явилися  контейнери жовтого кольору для збирання пластику, переважно – ПЕТ-пляшок.

Частину контейнерів місто придбало минулого року, і  нинішнього на ці цілі з міської скарбниці також передбачені кошти. Впровадженням  системи займається  комунальне підприємство «НК Екосервіс».

Як зазначають працівники КП, встановлені ємкості почали заповнюватися доволі швидко. І все б було добре, якби не одне але. Сумно, але факт: нові контейнери почали красти. Серед білого дня дві крадіжки були зафіксовані 14 березня на вул. Затишній, 44, та проспекті Перемоги,17. Відповідні заяви про інциденти були спрямовані до поліції. Як зазначають в «Екосервісі», ці баки виготовлені з металевої сітки і їхня вага не перевищує 10 кг. Тобто, якщо їх крадуть, то навряд чи для того, аби здати до пункту  прийому металу. А ймовірно – для господарських потреб: в якості кліток для домашньої птиці, кролів, – припускають працівники…Тож тут як то кажуть, без коментарів…

Дуже прикро, що суспільство ще не готове жити за давно прийнятими  правилами цивілізації. Поширена думка, що в нашій країні ніколи не вдасться впровадити систему роздільного збирання сміття. Мовляв, менталітет наш такий. Тож давайте спростуємо цей факт.

Працівники КП «НК Екосервіс» звертаються до свідомих та небайдужих громадян  з проханням повідомляти про  крадіжки до поліції або ж звертатися до КП «Муніципальна охорона».

Хочеш жити завтра в чистому місті? Почни сьогодні – з себе!