Привітання Андрія Гордєєва з 74-річчям Херсонської області

Щиро вітаю з річницею утворення Херсонської області, земля якої дала всім нам силу і наснагу.

Привітання голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з 74-річчям Херсонської області

Херсонщина – славна таврійська земля, гостинний рідний наш регіон з багатовіковою історію. Мальовничий та привітний край близький і дорогий кожному, хто хоч раз побачив безмежне привілля степу, вдихнув чистого п’янкого повітря, наповненим заспокійливим ароматом лугових трав і квітів, смолистим запахом сосен.

Нам пощастило народитися на Херсонщині – унікальній землі, перлині таврійського краю, багатій  історичним  минулим  та  пам’ятними місцями, сповненими  героїчної і трудової слави. Чорне та Азовське море, озеро Сиваш, славетний Дніпро, заповідна Асканія Нова, степи, найбільші в Європі плавні та пустеля, що зберегли свою первозданну красу, неперевершена природа – усе це є неймовірно дорогим нашому серцю. Кам’янська та Олешківська Січ, давні пам’ятки архітектури, природа, краєвиди, що вражають, де усе навколо дихає історією козацтва.

В усі часи найбільшим багатством Херсонщини були її люди. Вони мужньо боронили рідну землю від ворога в роки воєнних лихоліть, збагачували її в мирній праці, щиро вболівали за долю та майбутнє своєї Вітчизни.

Нинішнє покоління гідно продовжує й примножує славні традиції своїх попередників. Ваші працьовитість, гостинність, щедрість поєднуються із сумлінням, відповідальністю, цілеспрямованістю. І в цьому – запорука подальших успіхів, гарантія спільної злагоди й загального соціального благополуччя.

Бажаю кожній херсонській родині добробуту, миру та процвітання. Переконаний, що труди ваші, наполегливість та патріотизм сприятимуть майбутньому процвітанню регіону. Щастя, здоров’я вам, достатку, нових плідних досягнень!

З повагою, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв