Привітання голови ОДА Андрія Гордєєва з Днем працівників освіти

Шановні освітяни Херсонщини!

Привітання голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з Днем працівників Ð¾ÑÐ²Ñ–Ñ‚Ð¸Вітаю вас із професійним святом та від імені усіх жителів нашої області висловлюю щиру вдячність за вашу нелегку і самовіддану працю.
У ці жовтневі дні кожен з нас із душевною теплотою згадує школу, своїх учителів, поспішає привітати тих, хто віддав нам свою безмежну любов і поділився знаннями.
Учитель – не просто професія, а покликання душі. Це спосіб життя, адже вчитель працює не лише для себе і своєї родини, а й заради майбутнього рідної Батьківщини.
Безумовно, труд викладача закладу вищої освіти чи педагога у школі, працівника у дошкільній чи позашкільній установі не простий та дуже  відповідальний.
Надзвичайно приємно відмітити те, що розвиток освітньої сфери є пріоритетним для нашої держави. Тому Уряд продовжує модернізацію освіти: реформуються усі без винятку освітні галузі.
Саме ви сьогодні є творцями «Нової української школи» за новими освітніми стандартами європейського зразка. І наразі необхідно не просто заповнити голови учнів знаннями, а сформувати ключові компетентності особистості для досягнення успіху в житті, допомогти випускникові стати конкурентоспроможним у сучасному суспільстві.
Бажаю усім вам та вашим рідним міцного здоров’я, мирну та злагоди, нових успіхів і професійних досягнень на освітянській ниві.
Зі святом вас, дорогі педагоги!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв