Приємні сюрпризи для учнів школи №1

1-А клас Новокаховської школи №1 запам’ятає свій перший в житті урок надовго, оскільки цих малюків  того дня чекало не лише знайомство зі школою, класом, вчителем, а й з  міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком, який завітав привітати  першачків.

Трохи розгублені, але  радісні вони вітали гостя щирими посмішками. Обіцяли добре вчитися, бути слухняними і активними. Міський голова побажав малятам гарного початку мандрівки до країни знань і вручив кожному подарунок.

Ще одна зустріч, не менш тепла та щира, відбулась у 3-Б класі, де навчається маленька знайома  Володимира Івановича – Даринка Коваленко.

Як це вже бувало не раз, знайомство відбулось випадково і завершилось обіцянкою завітати до класу, де навчається дівчинка. І ось завдяки Даринці усі її однокласники зустрілись з мером, почули теплі слова від нього та отримали подарунки. Діти подякували за увагу і  висловили сподівання, що дружба продовжиться.

Ось такі приємні  сюрпризи чекали учнів школи №1 вересня. Що вкотре доводить: в житті немає нічого ціннішого ніж  дитячі посмішки та радість.

Вже біля виходу зі школи мера не відпускали випускники, запросивши його сфотографуватися на згадку. Після фото-сесії  Володимир Іванович  побажав юнакам та дівчатам провести останній рік у школі незабутньо, яскраво, творчо і, звичайно,  гарно попрацювати, аби успішно  скласти іспити і продовжити навчання, а згодом – повернутись до рідного міста.