Приємні сюрпризи на Миколая

Як  вже інформувало наше видання, нещодавно  у Новій Каховці відбулася відбіркова першість міста з баскетболу серед команд учениць загальноосвітніх навчальних закладів. 

За підсумками захоплюючих спортивних баталій, переможцями стали команди  шкіл  №1,  №3 та  №6.  Вже згодом за першість змагались і хлопці. Турнір відбувся у стінах школи №1. Юні спортсмени отримали подарунки від міського голови та депутата Віталія Перетятька.  А вчора, у святковий день Святого Миколая приємний сюрприз чекав і талановитих спортсменок. Аби нікому не було образливо, міський голова влаштував окремо для дівчаток зустріч у кафе “Гурман”. Дітей пригостили оригінальними кольоровими гамбургерами, соком, овочами, а зголом – солодощами. Мер побажав спортсменкам подальших успіхів у спорті та в житті, міцного здоров’я та якомога більше позитивних вражень. До привітань долучився депутат міськради Віталій Перетятько. Він нагадав дівчатам, що баскетбол у Новій Каховці має глибоке коріння, у різні часи честь міста на майданчиках різних масштабів відстоювали талановиті спортсмени, серед яких, звичайно, й дівчата,  тож їм, представникам молодого покоління, належить продовжувати і примножувати ці традиції.  Начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран висловила сподівання на те, що це далеко не останній подібний турнір. А першість серед дівчат і хлопців, учнів ЗНЗ  віднині стане  щорічною.

Діти та їх наставники подякували за увагу і цей приємний сюрприз, пообіцявши порадувати черговими спортивними досягненнями.