Про безпеку варто знати і дошкільнятам

В рамках проведення Тижня захисту дітей, який проходив з 24 по 28 квітня,  в дошкільному навчальному закладі №1 «Дюймовочка» (завідувач І. Матвієнко) були проведені виховні заходи, заняття, бесіди, конкурси, вікторини, рольові та дидактичні ігри, екскурсії, спортивні розваги з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, дітей та батьків.28 квітня під час Дня цивільного захисту в закладі відбулася тренувально-навчальна гра «Увага, всім!», в ході якої відпрацьовувалися дії дітей та дорослих під час надзвичайних ситуацій.

Основними завданнями та цілями Тижня захисту дітей були – вироблення у малюків умінь і навичок захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників та персоналу закладу з питань захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Ми впевнені, що спільна робота дорослих забезпечить дітям рівномірно та повно засвоїти навички практичної безпечної життєдіяльності й усвідомити, що життя та здоров’я – це найдорожче багатство. А дотримання дітьми правил безпечної поведінки та захисних принципів обов’язково допоможе малюкам у різних життєвих ситуаціях.

  О. Стуканова, вихователь-методист