Про біль, про муки, пам’ятайте, люди!

В останню суботу листопада вся Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Повсюди проходять панахиди в пам’ять про загиблих від насильницької голодної смерті. Напередодні цього дня в бібліотеці новокаховської школи №8 спільно з бібліотекою-філією № 2 був  проведений вечір-пам’ять  «Злочин без кари» за участю учнів 10-А класу (кл. керівник Карпюк Т. А.).

Бібліотекарки Ірина Рядних, Олена Гордецька, Юлія Хлань зворушливо, із допомогою книг, донесли до учнів інформацію про те, яку страшну трагедію пережила Україна в ті роки.

Присутнім був презентований відеофільм «Голод 33-го», в якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії. Наприкінці заходу був проведений огляд літератури «І пам’яті свіча не згасне…», під час якого бібліотекарки ознайомили присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про голодомор в Україні.

Для більш глибокого розкриття теми в бібліотеці  була оформлена виставка-реквієм «Вже стільки років промайнуло, а біль у серці б’є і б’є …».


Бібліотекарки школи