Про формування делегації українських бізнесменів для поїздки в Канаду

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради доводить до відома суб’єктів господарювання, зацікавлених в розширенні власних торговельних можливостей на зовнішніх ринках, про формування делегації з числа українських бізнесменів для поїздки до Зовнішньоторгівельної зони Ніагара (провінція Онтаріо, Канада), яка запланована на початок березня 2018 року.

За словами організаторів місії, українських виробників з відкритими обіймами чекає керівництво Зовнішньоторгівельної зони Ніагара, щоб сприяти виходу на ринки Північної Америки: Канади, США. Тут є можливості безмитного ввезення товарів, податкові пільги, «єдине вікно оформлення документації», організований вихід на більш ніж 600 компаній (баєри, дистриб’ютори, торговельні мережі), пакет супутніх сервісів (логістика, складські приміщення, можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку Канади та США), кадрове забезпечення, доступ до фінансових інструментів. Окрім можливостей експорту товарів, канадські партнери очікують відкриття в Канаді компаній з українськими власниками та капіталом, створення глобальних торгівельних альянсів. Активно працює Канадсько-Українська Торгова Палата (CUCC), Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (СUTIS), багато інших проектів. 

Участь у делегації – лише один із практичних інструментів реалізації цих можливостей. Крім того, системне та різновекторне співробітництво з Канадою сприятиме формуванню позитивного іміджу українського бізнесу на світовій економічній арені, що значно спростить процес виходу на інші ринки світу.

Вичерпну інформацію про умови поїздки розміщено на спеціальному сайті делегації: https://niagara.studyaction.ca/ .

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради