Про ідеали краси дізнались учні Маслівської школи

Сьогодні, в процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно-орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми, технології проведення. Висока якість уроку досягається саме завдяки використанню нестандартних технологій – однією з таких є тренінгові уроки.

В позитивних можливостях уроку-тренінгу могли переконатись вчителі  Маслівської школи (директор О. Ковш ), які завітали на відкрите заняття вчителя Людмили  Мосьпан на тему «Краса і здоров’я. Ідеали краси». Учні 8 класу, виконуючи різноманітні вправи, вчилися розумінню того, що краса – багатогранне поняття, яке включає в себе внутрішню і зовнішню сторону. На тренінгу школярі висловлювали свої думки та обговорювали поняття «ідеал краси», «ознаки краси», «методи поліпшення зовнішності».

Під час інформаційного повідомлення та презентації  вчителя мистецтва Кірюхіної Іринияка виконала роль «запрошеного спеціаліста», познайомились з ідеалами краси в різні епохи (на прикладі творів мистецтва).

Групи учнів також презентували домашні міні-проекти «Пірсинг» і «Татуювання» – наводили аргументи «за» та «проти» таких методів «удосконалення» зовнішності сучасної молоді.

Підсумовуючи все побачене та обговорене, учні зробили висновок, що краса – це гармонія духовності, фізичної привабливості, соціальності й емоційної зарядженості.