Про мужність, героїзм  та Перемогу…

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Традиційно до 9 Травня у Новокаховському НВК №2 проходить цикл заходів, присвячених цим подіям.

Напередодні свята класоводи та класні керівники провели годину Мужності під гаслом  «Квіти на граніті», під час якої згадували страшні події війни, переглядали уривки документальних, художніх  фільмів, зачитували спогади очевидців та учасників війни, а також учні розповідали про своїх родичів, які пережили ті страшні роки. Для учнів 5-В, 6-Б та 7-Б класів було організовано екскурсію до Парку Слави, де учні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до меморіалу.

Другий рік поспіль бібліотекар школи залучає учнів 5-10 класів до конкурсу «Листівка солдату», а роботи переможців вручають ветеранам ВВВ. Щороку учні 5-11 класів  із задоволенням беруть участь в акції «Ветеран», під час якої квітами, солодощами та листівками вітають учасників бойових дій. Цього року привітали 30 ветеранів. Учні 6-Б та 7-Б класів відвідали міський музей, де для них  була організована зустріч з ветераном ВВВ Кобічевою Катериною Михайлівною, яка розповіла дітям про страшні, пережиті нею, воєнні події.

Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але не можна забути тих, хто віддав своє життя заради щастя інших.