Про мужність, героїзм та перемогу

Традиційно до 9 травня у НВК №2 проводиться цикл заходів присвячених цим подіям Другої світової війни.

Напередодні свята класоводи та класні керівники провели годину мужності під гаслом  «Хай наша пам’ять не вмирає», під час якої згадували страшні події війни, переглядали уривки документальних, художніх  фільмів, зачитували спогади очевидців та учасників війни, а також учні розповідали про своїх родичів, які пережили ті страшні роки.

Другий рік поспіль бібліотекар школи залучає учнів 5-10 класів до конкурсу «Листівка солдату», а роботи переможців вручають ветеранам ВВВ. Щороку учні 5-11 класів  із задоволенням беруть участь в акції «Ветеран», під час якої квітами, солодощами та листівками вітають учасників бойових дій. Цього року ми привітали 53 ветерани.  Цікавою формою роботи, до якої долучилися і діти , і батьки, і вчителі стала фото-естафета «Селфі з ветераном».

Завершив цикл шкільних заходів присвячених річниці з Дня Перемоги фестиваль «Мелодії з відомих фільмів про війну», який відбувся 12 травня. Під час фестивалю пролунали пісні з популярних  повоєнний фільмів «Щит і меч», «Офіцери», «В бій ідуть одні старики», «Екіпаж машини бойової», «Два бійця», «Небесний тихохід», «Білоруський вокзал», а також сучасних фільмів «А зорі тут тихі», «Зірка», «Битва за Севастополь» («Незламна»), «Ми з майбутнього», «Батальйони просять вогню».  Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.