Про насущне і перспективи. У Новій Каховці відбулася чергова сесія міської ради

15 грудня відбулася 19-та сесія Новокаховської міськради 7-го скликання. З 36 обраних до зали засідань з’явилися 29 депутатів. Також до участі у роботі запросили керівників відділів виконкому, директорів комунальних підприємств.

До порядку денного були внесені 29 питань, і перед початком роботи голови постійних депутатських комісій Павло Розломій, Андрій Кафідов, Лілія Микитенко і Віталій Перетятько ще внесли додаткові.

Під час роботи депутати голосували за зміни до міських програм, затверджували нові редакції статутів КП «ШЕУ», ЗОШ №10. Також за їхньої згоди схвалено загальну чисельність апаратів міськради та виконкому, відділів культури, реєстрації і фінуправляння. Підтримали депутати пропозицію щодо перерозподілу коштів – 150 тис. грн., які спрямують на капітальний ремонт і реконструкцію інфекційного відділення. Також схвалено виділення додаткових 80 тис. грн. для облаштування алей парку відпочинку.

Прийнято низку земельних питань  і затверджено Програму розвитку земельних відносин на території міста.

Наприкінці сесії секретар Новокаховської міськради Олександр Лук’яненко оголосив про новий проект – будівництво міського спортзалу з басейном. Земельна ділянка для спорткомплексу вже окреслена, однак бюджетними коштами втілити в життя цю задумку неможливо. Тому ті, хто бажають взятися за цю справу, запрошуються до співпраці.